قوانین و مقررات

کاربران عزیر لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات رویال پاور به دقت ملاحظه فرمایید. ورود کاربران به وب‏‌ سایت رویال پاور و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین این فروشگاه است.

 قوانین عمومی

کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی رویال پاور منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط است. در صورتی که در قوانین، رویه‏‌ها و خدمات فروشگاه اینترنتی رویال پاور تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی خواهد شد و کاربر توافق می‏‌کند که استفاده مستمر از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم خرید درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی رویال پاور اقدام نماید.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی رویال پاور استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی رویال پاور ایمیل می‏‌زنید، کلیه این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود. در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی رویال پاور به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه ) به درخواست شما پاسخ دهد. همچنین جهت اطلاع رسانی رویدادها، خدمات و یا پروموشن‌ها، امکان دارد فروشگاه اینترنتی رویال پاور برای اعضای وب سایت، ایمیل یا پیامک ارسال نماید. در صورتی که کاربران تمایل به دریافت اینگونه ایمیل و پیامک‌ها نداشته باشند، می‌توانند عضویت دریافت خبرنامه فروشگاه اینترنتی رویال پاور را در انتخاب نکنند. توجه داشته باشید که تنها با یک شماره فروشگاه اینترنتی رویال پاور برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی رویال پاور، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام رویال پاور است و در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به  [email protected] اطلاع دهید. سامانه ارسال پیامک وضعیت پردازش سفارش کاربر در فروشگاه اینترنتی رویال پاور را به اطلاع ایشان می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق این شماره وجود ندارد.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

فروشگاه اینترنتی رویال پاور به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند. فروشگاه اینترنتی رویال پاور متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌ تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد، در واقع با استفاده از سایت فروشگاه اینترنتی رویال پاور، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید. همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات فروشگاه اینترنتی رویال پاور، مانند لوگو، علائم تجاری، متن، توضیحات، گرافیک، آرم، تصاویر و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط فروشگاه اینترنتی رویال پاور جزئی از اموال فروشگاه اینترنتی رویال پاور محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس، در انحصار فروشگاه اینترنتی رویال پاور است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای فروشگاه اینترنتی رویال پاور محفوظ می‏‌دارد.

ثبت، پردازش و ارسال سفارش

روز کاری به معنی روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به استثنای تعطیلات عمومی در ایران است و کلیه سفارش‏‌های ثبت شده در طول روزهای کاری و اولین روز پس از تعطیلات پردازش می‌‏شوند.
فروشگاه اینترنتی رویال پاور به مشتریان خود در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت در روز امکان ثبت سفارش می‌‏دهد ولیکن  از ساعت ۱۰ صبح الی ۱۷:۳۰ بعد از ظهر روزهای کاری، امکان پاسخگویی و پیگیری و ارسال سفارشات می باشد. کلیه سفارش‌‏های ثبت شده در سایت فروشگاه اینترنتی رویال پاور به وسیله ارسال کد سفارش از طریق پیام کوتاه، در صف پردازش قرار می‏‌گیرند. فروشگاه اینترنتی رویال پاور همواره در ارسال و تحویل کلیه سفارش‌‏های ثبت شده، نهایت دقت و تلاش خود را می‏‌نماید. فروشگاه اینترنتی رویال پاور مجاز است بدون اطلاع قبلی نسبت به توقف سفارش‌‏گیری جدید، اقدام و فروش خود را متوقف کند و کلیه سفارش‌‏های ثبت شده قبل از توقف سفارش‌‏گیری، پردازش و ارسال می‌‏شود. حق قطع فروش کلیه و یا بخشی از محصولات به هر دلیلی مانند اتمام موجودی کالا بدون اطلاع قبلی، برای فروشگاه اینترنتی رویال پاور محفوظ است.