راهنمای سفارش و خریـد

ثبت نام کاربر جدید روی وب سایت

با وارد کردن اطلاعات فیلدهای ستاره دار، می توانید خرید کالا را انجام دهید. در صورتی که تمایل داشته باشید به عنوان کاربر سایت از خدمات و امکانات ویژه کاربران (اعم از تخفیفهای دوره ای، دریافت پیامکهای مرتبط و…) استفاده کنید در بخش مربوطه ایمیل خود را نیز وارد کنید.

پرداخت از طریق درگاه اینترنتی

همگی کاربران فروشگاه اینترنتی رویال پاور می‌توانند در هنگام ثبت سفارش، از طریق درگاه اینترنتی زرین پال در سایت فروشگاه اینترنتی رویال پاور، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت کنند. پرداخت موفق مبلغ به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است و نیازی به اطلاع دادن آن نیست و سفارش به صورت خودکار وارد مراحل آماده سازی و ارسال می‏‌شود، همچنین، پرداخت اینترنتی باعث ایجاد الویت و تسریع در پردازش سفارش کاربران می‌شود.

کاربران محترم سایت فروشگاه اینترنتی رویال پاور می‌توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت‌های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. اطلاعات زیر هنگام استفاده از پرداخت اینترنی از کاربر پرسیده می شود:

 شماره کارت ۱۶ رقمی

این شماره در کارت همه بانک‏‌ها، بر روی کارت درج شده است.

 رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم 

برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلاْ رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
رمز دوم (رمز خرید اینترنتی)، با رمزی که شما هنگام استفاده از دستگاه‌‏های خود پرداز وارد می‌کنید، تفاوت دارد، برخی از بانک‌ها مثل بانک سامان معمولاً رمز اینترنتی را هنگام صدور کارت تحویل می‌دهند، اما کارت بیشتر بانک‏‌ها در زمان تحویل، رمز خرید اینترنتی ندارند، برای فعال کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادر کننده کارت خود مراجعه و کارت خود را وارد کنید و بخش عملیات رمز را انتخاب کنید، سپس، در بخش رمز دوم یا رمز اینترنتی، رمز خود را انتخاب کنید.

 کد CVV2

این کد یک عدد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد، این کد روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بانک‏‌های ملت، صادرات، پاسارگاد، سامان، پارسیان و… به صورت یک عدد ۳ رقمی حک شده است یا در برخی کارت ها مانند بانک ملی ۴ رقمی است.

 تاریخ انقضا

تاریخ انقضا هم روی بیشتر کارت‌های بانکی حک شده است، اگر روی کارت شما تاریخ انقضاء وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.

پرداخت نقدی یا با کارت بانکی در محل تحویل 

سرویس دیگری که برای پرداخت در نظر گرفته شده، سرویس پرداخت با کارت بانکی در محل تحویل و با استفاده از دستگاه‏‏‌های کارت خوان سیار (POS) می باشد.

ارسال هدیه برای عزیزان

فروشگاه اینترنتی رویال پاور مفتخر است در خصوص ارسال هدیه به سراسر کشور، به شما مشتریان گرامی یاری رساند.

لطفا پس از تکمیل سفارش خود، قسمت (سفارش به آدرس دیگری حمل شود) را تکمیل نمایید.

نحوه ارسال سفارش

ارسال سفارش برای مشتریان عزیز در تهران توسط پیک و برای مشتریان عزیز شهرستان با پست پیشتاز و به صورت رایگان ارسال می شود.

ثبت نام کاربر جدید روی اینستاگرام

در شبکه اجتماعی اینستاگرام می توانید در قسمت دایرکت با ادمین صفحه ارتباط برقرار کرده و پس از ثبت سفارش یکی از گزینه های پرداخت اینترنتی و یا پرداخت در محل را انتخاب نمایید و طبق بقیه فرآیند محصول خود را دریافت کنید.