حریم خصوصی

ما متعهد هستیم که از حریم خصوصی و اطلاعات دریافتی از کاربران جهت ارائه سرویس و خدماتی مناسب محافظت کنیم، کلیه فعالیت های رویال پاور قانونی و مبتنی بر قوانین تجارت الکترونیک می باشد و بنا به درخواست مشتریان طی فرایند خرید، فاکتور رسمی و گواهی ارزش افزوده صادر می شود.

رویال پاور برای پردازش و ارسال سفارش به اطلاعاتی مانند آدرس، شماره تلفن و ایمیل نیازمند است. فروشگاه اینترنتی ما برای ارتباط و ارائه خدمات بهتر به مشتریان از قبیل اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه و پروموشن ها ممکن است از برخی از اطلاعات کاربران محترم جهت ارسال ایمیل و پیامک استفاده کند، در صورتی که کاربران تمایلی برای دریافت این گونه پیام ها ندارند، می توانند عضویت دریافت خبرنامه را در پروفایل خود لغو نمایند، بنابراین درج کلیه اطلاعات توسط کاربر به منزله ی مورد تایید بودن و صحت آن است، در صورت صحیح و کامل نبودن اطلاعات، رویال پاور می تواند جهت اطمینان و قطعیت ثبت سفارش، از مشتریان اطلاعات بیشتری را جهت ارایه خدمات درخواست کند.

ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان فروشگاه اینترنتی رویال پاور، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام رویال پاور است. خواهشمندیم در صورت دریافت چنین پیامکی، لطفاً جهت پیگیری قانونی آن را به [email protected] اطلاع دهید.

سایت ما ممکن است نقد و نظرهای ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب مورد ویرایش قرار دهد و همچنین اگر پیام ارسال شده توسط کاربر مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، می تواند برای اطلاعات ثبت شده اقدام به پیگیری قانونی نماید، رویال پاور هویت شخصی کاربران را محرمانه می داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری مگر با حکم مراجع قانونی منتقل نمی کند، کاربران می توانند در صورتی که تمایل به دریافت ایمیل و خبرها ندارند کلمه لغو عضویت را در انتهای صفحه ایمیل کلیک نمایند.