تقویت قوای جنسی ؛ بازگشت به روزهای اوج

تقویت قوای جنسی

یک جستجوی ساده در گوگل حجم بسیار زیادی از مطالب مرتبط با میل جنسی و توجه به آن را نشان می دهد. کسانی که از کمبود یا تحلیل قوای جنسی خود رنج می‌برند اغلب کاهش قوای جنسی را مهمترین چالش زندگی مشترک خود می دانند. این مشکل در حدی است که سایر دردسرها را تحت الشعاع خود قرار می دهد. کشمکش عجیبی بین سودجویان وجود دارد. یک عده از سویی معتقدند که راه حل تقویت قوای جنسی و جسمی استفاده از داروهای محرک شیمیایی، ژلها، کرمها و پودرهای دارویی است و دسته ای دیگر مکملهای طبیعی و روشهای طب سنتی را تبلیغ می کنند. حال آنکه هر راهکار درمانی، مبتنی بر اصولی است که باور و عمل به آن مستلزم درک صحیح مشکل است.

آیا ورزش بر تقویت قوای جنسی تاثیر دارد؟

ورزش و تحرک بدنی نقطه مقابل استرسهای ناشی از زندگی شهری است. ورزش کمک می کند تا فرد روی حواس و غرایز خود متمرکز شود. دویدن نرم، پیاده روی منظم، یا هر فعالیت دیگری که زن و مرد را به تکاپو بیاندازد و ضربان قلب و فشار گردش خون در بدن را تا حد مطلوبی افزایش دهد بیشترین تاثیر را بر سلامتی بدنی و روانی افراد میگذارد و به همان نسبت در تقویت قوای جنسی و جسمی موثر است.

بسیاری از کارهای روزانه اعم از مسائل مرتبط با شغل، رسیدگی به کارهای خانه و نگهداری از بچه ها، خرید روزانه و… تاثیر زیادی بر تمایلات جنسی دارند. خستگی مفرط ناشی از یک روند فزاینده کار و مشغله زندگی روزانه بیشتر از آنچه فکرش را بکنید استرس زاست. هرچه ترشح هورمونهای استرس زا  افزایش یابد، علاوه بر صدمات جبران ناپذیر به اعضای مختلف بدن تمایلات جنسی را کاهش می دهد. علاوه بر دوش گرفتن یا کتاب خواندن که برای دفع استرس پیشنهاد می شود، ورزش بهترین راهکار کنار آمدن با استرس است. متخصصان توصیه می کنند که ۳ بار در هفته و هر بار حداقل  نیم ساعت ورزش کنید تا معجزه تحرک بدنی را ببینید.

داروی شیمیایی یا مواد طبیعی ؛ کدامیک برای تقویت قوای جنسی مناسبتر است؟

استفاده از داروهای شیمیایی نیاز به تخصص و آزمونهای مبتنی بر مطالعات پزشکی دارد. استفاده از محصولات طبیعی هم اگر چه نیاز به مطالعات نوین دارد، ولی بیش از هر چیزی پشتگرم به تجربه گذشتگان است. استفاده از مواد غذایی مقوی و تغییر سبک زندگی برای بهره بردن از مزایای مواد طبیعی انرژی مضاعفی وارد چرخه زندگی فرد می کند و قوای جنسی اش را افزایش می دهد. طبیعت سرشار از موادی است که غرایز ما را تحریک می کند و هنگام مقاربت به اوج لذت جنسی می رساند. شناختن آنها اگرچه فنون بخصوصی دارد، ولی چندان غریب و دور از ذهن نیستند.

تقویت قوای جنسی

در یک دسته بندی کلی گروه ویتامینهای A و B یکی از مواد موثر در تقویت قوای جنسی موثرند. هویج، کلم، شلغم، اسفناج، بروکلی، کاهو، فلفل قرمز، انبه، تخم مرغ، حبوبات (نخود و لوبیا و..)، محصولات سویا، ماهی سالمون و دیگر ماهی های آزاد، آجیل، گوشت کم چرب و موز منابع غنی حاوی این ویتامینها هستند. ویتامینهای C  و E نیز عملکرد سالم غدد جنسی را تسهیل می کنند. انواع مرکبات، توت فرنگی، کیوی، هلو، انبه، گوجه فرنگی و سبزیجات برگ سبزمنابع غنی ویتامین C هستند. ویتامین E هم در مغز آجیلها، حبوبات، غلات سبوس دار، میوه ها و سبزیجات یافت می شود.

از زعفران، زنجبیل، تخمه کدو تنبل، تخمه گل آفتابگردان، سیر و اسفناج نیز در منابع کهن بسیار یاد شده است. منیزیم موجود در مواد غذایی مختلف به کارکرد عضلات کمک می کند و فرآیند اکسیژن رسانی را بهبود می بخشد. برخی از اسیدهای چرب، اسید فولیک و سلنیوم مواد غذایی مختلف نیز قوای جسمی را تقویت می کنند.

رویال پاور؛ مکمل تقویت قوای جنسی

رویال پاور روش ساده ای برای تقویت قوای جنسی و جسمی دارد. تغذیه با آنتی اکسیدهای موجود در ترکیبات رویال پاورکه منشا طبیعی دارد و اغلب از زعفران به دست آمده است، نسخه شفا بخش رویال پاور است. در این روش که با تغییر سبک زندگی نیز همراه است، با رادیکالهای آزاد مقابله و بنیه بدنی تقویت می شود. ضعفهای ایجاد شده در سالیان گذشته بر اثر مصرف این مکمل به مرور بر طرف شده، فرد متوجه تقویت قوای جنسی و جسمی خود می شود. افزایش میل جنسی با این روش بر خلاف داروهای شیمیایی که تاثیرات آنی و زودگذر است، آثار ماندگاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *