آیا افزایش میل جنسی زندگیمان را نجات خواهد داد؟

افزایش میل جنسی

ناتوانی های جنسی را جدی بگیریم! یک مطالعه نشان می دهد که ۶۲ درصد مراجعه کنندگان به دادگاه خانواده در استان تهران، مشکلات جنسی دارند. بر اساس این گزارش ۳۰ درصد مردان دچار زود انزالی هستند. حدود۳۰ درصد زنان نیز از کاهش میل جنسی رنج می‌برند. ۹ درصد از مردان ناتوانی جنسی دارند. تقریبا یک سوم زوج ها از نداشتن میل جنسی لازم در زندگی رنج می برند.

داشتن مهارت کافی در زندگی زناشویی شاید مهمترین عاملی است که زندگی زناشویی افراد را نجات می دهد. بسیاری از زوجها به دلیل عدم آگاهی لازم مشکلات فراوانی برایشان پیش می آید. یکی از مهمترین سرمنشاهای این مشکلات کاهش تمایل جنسی است. در فشار فزاینده زندگی شهری سئوالی که برای همه پیش می آید این است که چگونه می توان با افزایش میل جنسی در چند مرحله از زندگی خود حفاظت کرد و لذت برد؟

 

عوامل موثر در افزایش میل جنسی  را مرور کنیم

همیشه احساس این را داشته باشید که با شریک جنسیتان در نخستین روزهای آشنایی تان هستید. پیاده روی، گردش های شبانه و گفتگوی های دونفره همراه با صرف شام بیرون از محیط خانه را فراموش نکنید. تاثیرات جانبی مصرف داروهای مختلف بخصوص برای بیماریهای اعصاب، فشار خون و ضد افسردگی در کاهش تمایلات جنسی  موثرند. زنان بیش از مردان در معرض آسیبهای دارویی هستند. مصرف قرصهای ضدبارداری بزرگترین تهدید برای زنان و میل جنسی آنهاست. این داروها تولید تسترون در بدن راک اهش داده و به تبع آن کاهش تمایلات جنسی را به دنبال دارد. قبل از مصرف داروها با پزشک خود درباره تاثیرات جانبی داروها مشورت کنید.

در انجام کارهای منزل با همسرتان مشارکت کنید. شادی و نشاطی که در کار مشترک به طرفین دست می دهد. نشاط زوجین میل به با هم بودن را افزایش می دهد. اتاق خوابتان را به فضایی امن و دلخواه برای رابطه ای دلخواه نبدیل کنید. اگر آدم منظمی هستیدو دوست دارید فهرست کار روزانه برای خودتان تهیه کنید، رابطه جنسی مد نظرتان را در فهرست کارهای خود قرار دهید.

خاطرات خوب و بد گذشته از یک رابطه در تمایل جنسی افراد بسیار موثرند. اگر خاطره مقاربتهای درناک دارید از چرب کننده ها و روان کننده ها استفاده کنید. تا جایی که امکان دارد تلاش کنید که رد پای تمام کژ رفتاری های گذشته را از زندگی جنسی تان بیرون کنید. خلاصه آنکه مشکلات این حوزه را جدی بگیرید. از مشورت کردن و تغییر الگوی زندگی هراسی نداشته باشید. عدم برقراری ارتباط و گفتگو با یکدیگر برای برطرف کردن مشکلات عاطفی و جنسی عواقب جبران ناپذیری خواهد داشت.

ورزش منظم میل جنسی را افزایش می دهد

تحرک بدنی و ورزش منظم در کاستن از استرسهای زندگی شهری و تمرکز روی حواس و غرایز بسیار موثر است . دویدن نرم، پیاده روی منظم، یا هر فعالیت دیگری که زن و مرد را به تکاپو بیاندازد و ضربان قلب را تا حد مطلوبی افزایش دهد بر رابطه عاطفی و به همان نسبت افزایش میل جنسی موثر است.

افزایش میل جنسی

بسیاری از کارهای روزانه اعم از مسائل مرتبط با شغل، رسیدگی به کارهای خانه و نگهداری از بچه ها، خرید روزانه و… تاثیر زیادی بر تمایلات جنسی دارند. خستگی مفرط ناشی از یک روند فزاینده کار و مشغله زندگی روزانه بیشتر از آنچه فکرش را بکنید استرس زاست. استرس هم به ترشح کورتیزول می انجامد. هرچه ترشح این هورمون افزایش یابد، علاوه بر صدمات جبران ناپذیر به اعضای مختلف بدن تمایلات جنسی را کاهش می دهد. علاوه بر دوش گرفتن یا کتاب خواندن که برای دفع استرس پیشنهاد می شود، ورزش بهترین راهکار کنار آمدن با استرس است. متخصصان توصیه می کنند که ۳ بار در هفته و هر بار حداقل  نیم ساعت ورزش کنید تا معجزه تحرک بدنی را ببینید.

تغذیه چه تاثیری در افزایش میل جنسی دارد؟

با افزایش فشارها و استرسهای زندگی شهری توجه مردم به راههای موثر بر افزایش میل جنسی بیش از گذشته جلب شده است . همین مسئله کار پردرآمدی برای سود جویان ایجاد کرده است. این افراد از تجویز گیاهان و معجونهای کم ضرر و کم منفعت آغاز می کنند و گاهی حتا کارشان به تجویز داروهای خطرناک هم منتهی می شود. بهترین راهکار افزایش میل جنسی استفاده از روشهای طبیعی و بی خطر است. روشهایی که بر پایه خوردنیهای طبیعی و ورزش بنا شده است . بر اساس پژوهش گسترده ای که روی افراد مختلف انجام شده افرادی که توده های چربی بیشتری دارند یا از کلسترول بد بالا رنج می برند دیرتر از دیگران به اوج لذت جنسی می رسند. برای پیشگیری از این وضعیت علاوه بر ورزش منظم تغییر سبک زندگی و مصرف روزانه سبزیجات و میوه جات را باید در برنامه روزانه گنجاند.

در منابع مختلف مصرف انواع ویتامینها، زعفران، زنجبیل، مربای شقاقل، شلغم، هویج زرد ایرانی (زردک)، نخود و لوبیا (به ویژه نخود)، آواکادو، بادام، توت فرنگی، دمنوشهای مختلف، سبزیهایی چون تره، پیاز و شاهی،  گوشت قرمز و میگو برای رفع بی میلی جنسی توصیه شده است.

رویال پاور پیشنهاد ویژه افزایش میل جنسی

رویال پاور روش ساده ای برای افزایش میل جنسی دارد.  تغذیه با آنتی اکسیدهای موجود در ترکیبات رویال پاورکه منشا طبیعی دارد و اغلب از زعفران به دست آمده است نسخه شفا بخش رویال پاور است.

در این روش که با تغییر سبک زندگی نیز همراه است، با رادیکالهای آزاد مقابله و بنیه بدنی تقویت می شود. ضعفهای ایجاد شده در سالیان گذشته بر اثر مصرف این مکمل به مرور بر طرف شده، فرد متوجه تقویت قوای جنسی و جسمی خود می شود. افزایش میل جنسی با این روش بر خلاف داروهای شیمیایی که تاثیرات آنی و زودگذر است، آثار ماندگاری دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *